yeis sensura

Haberler

Yeis Sensura ile ilgili en güncel haberler
03 Ağustos 2016

Yeis Sensura vatani görevini yerine getirdi!

|
Tarafından
|
0 Comment
|

1 Ağustos 2015 tarihinde vatani görevini yerine getirmek için birliğine teslim olan Yeis Sensura dün itibari ile sağ selamet görevini tamamladı. Yeis’in konu ile ilgili facebooktan yazdığı yazı ise şöyle:

Merhaba arkadaşlar bazılarınız biliyordur. 1 yıldır askerlik görevimi yerine getiriyordum. Dün Haydarpaşa Gata’dan Teğmen rütbesi ile terhis oldum. İtiraf edeyim bu bir yıl içerisinde yayınlanan klipler ve attığım bir çok fotoğraf eskiye aitti. Müzikal olarak biraz sessiz kaldım, anlayışınıza sığınıyorum. Neyse…

Ben Gata’da görev yaparken gazilerle tanıştım, şehit yakınları ile konuştum. Hepsinin ortak özelliği başlarına gelenlerden gram pişman olmamalarıydı. Öyle vatanseverler ki kendimi kararlı bilirdim, onları görünce şaşırdım bu durum karşısında.
Onlar 15 Temmuz günü senin benim gibi TV izliyordu evlerinde. Onlar hayatlarını verdi milletimizi korumaya. Unutmayalım ki komşunun hayat kadını olması seni seks isçisi yapmaz. Arkadaşın senden habersiz hırsızlık yapıyorsa senin bunda bir suçun yoktur. Doğuda teröre karşı mücadele eden polis şehit olunca üzülüp; ölen asker olduğunda sevinecek bir hal aldı bazılarımız. Evet çok kötü şeyler oldu. Lakin bu kadar ayrışma hiç hoşuma gitmiyor.
Umarım başımıza böyle kötü şeyler tekrar gelmez. Hiç bir şey bir insanının saçının teli etmez.

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” Atatürk

1 yıl ülkeme hizmet etmenin mutluluğu var içimde arkadaşlar.

Cevap Yaz

Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S
  1. Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S