yeis sensura

Haberler

Yeis Sensura ile ilgili en güncel haberler
04 Mayıs 2015

Yeis Sensura Doğa Koleji’nin “Beni Anla” Projesi için sahne alıyor!

|
Tarafından
|
0 Comment
|

Yeis Sensura yürüme engeli dostlarımızın yararı için Doğa Koleji tarafından başlatılan “Beni Anla” adlı projede engelli dostlarımız için sahne alıyor.

7 Mayıs 2015 tarihinde Bostancı Doğa Kolejinde gerçekleşecek olan etkinliğin programı şu şekilde:

9:30-10:00  Açılış Töreni
10:00-11:30 Tekerlekli sandalye deneyimi
11:30-12:00  Akülü Sandalyelerin Teslim Töreni
12:00-13:00 Galatasaray Engelli Basketbol Maçı
13:00-15:00 Sanatçı Konserleri

7 Mayıs’ta Bostancı Doğa Koleji’nde buluşalım!

Doğa Koleji öğrencileri yeni bir sosyal sorumluluk projesi için çalışmalarına başladı. BENİ ANLA projesiyle, her yıl engelli ve zor hayat koşullarına sahip insan gruplarını deneyimlemek, onların hayatlarına dokunmak ve umutlarına ışık olmak için yola çıktık. Biz bu yıl yürüme engelli dostlarımızın yollarına umutla devam etmeleri için onlara ışık oluyoruz.

7 Mayıs’ta Bostancı Doğa Koleji’nde gerçekleşecek etkinliğimizde bağışlar yoluyla toplanan tekerlekli sandalyelere önce biz oturup onların yaralarını deneyimleyecek, GS Basketbol Engelli Takımının maçını izleyecek, akülü yada tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine hediye edecek, mini konserler ve eğlenceli etkinliklerle hep birlikte eğieneceğiz. Ulusal tv kanallarının da destek vereceği bu önemli günde sizde BENİ ANLA çığlıklarına sessiz kalmamak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek ve projenin tüm Türkiye’ ye yayılarak bir yardım zinciri oluşturmasına katkıda bulunmak, onlara engelsiz bir gün geçirtmek için 7 Mayıs’ta Bostancı Doğa Koleji’nde buluşalım.
DOGA_BENIANLA_POSTER_020415_BASKI_50X70

Cevap Yaz

Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S
  1. Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S