yeis sensura

Haberler

Yeis Sensura ile ilgili en güncel haberler
16 Nisan 2015

“İkinci Tekil Şahıs” albümü Çıktı!

|
Tarafından
|
0 Comment
|

Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Yeis Sensura’nın uzun süredir üzerinde çalıştığı “İkinci Tekil Şahıs” albümü 22 Nisan’da “Hisar Müzik” etiketiyle çıktı!

Yeis Sensura’nın 1 yıldır üzerinde çalıştığı albümde “Bazı Günler” isimli parçanın altyapısı Yusuf Afsar’a ait olup, diğer tüm parçaların altyapıları Haşim Berk Acerçelik’in n tarafından yapılmış. Bass gitarların Emrah Soner tarafından çalındığı albümün, mix ve mastering işlemleri Kadim Tekin imzası taşıyor.

Albümün ilk video klibi geçtiğimiz ay yayınlanan, yönetmenliğini Görkem Katmer’in yaptığı ve Sehabe’nin de vokaliyle eşlik ettiği “Beraber Olsaydık” adlı parçaya çekilmişti. “İkinci Tekil Şahıs” albümü, yönetmenliğini Ozan Ozan’ın yaptığı “Git Diyemem” adlı parçaya çekilen video klip ile yayınlanmaya başlandı.

Kapak fotoğrafları İbrahim Çetin tarafından çekilen ve grafik tasarımı Engin Işık tarafından yapılan albümün, tüm çizimleri Mehmet Yasin Uçar’a ait. Albümü fiziksel olarak satın alanlar için hazırlanan söz kitapçığında yer alan ve her şarkıya özel yapılmış çizimler sizleri bekliyor olacak.  Ayrıca Yeis Sensura imza ve sohbet etkinlikleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Mersin, Denizli, Nazilli, Sakarya başta olmak üzere sevenleri ile bulaşacak. Yeis Sensura’nın imza ve sohbet günleri etkinlikleri için: https://www.facebook.com/events/


Yeis Sensura –  “İkinci Tekil Şahıs” Tracklist

01. Beraber Olsaydık (Ft. Sehabe)
02. Onlar Kadar Herkessin
03. Git Diyemem
04. Özgürlük
05. Sonu Yok Gibi
06. Gece Gözlü Bayan
07. Bazı Günler

 

POSTER HEDİYESİ İLE BİRLİKTE ALBÜMÜ SATIN ALMAK İÇİN

AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYINIZ!

yeis-album-png

Cevap Yaz

Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S
  1. Y.E.i.S (Snippet) // Yeis Sensura - Y.E.İ.S